Welcome to کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تلفن: 0536-3297123
رده محصول
تماس با ما

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
آدرس: کینگژو، شاندونگ، چین
اطلاعات تماس: تابستان
شماره تماس: 0536-3297123
شماره تلفن: 15376368726
فکس: 0536-3297123
پست الکترونیک: qzhssummer@foxmail.com
وب سایت: www.chinaammoniumsulfate.com

News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سولفات آمونیوم: مراقب باشید از خطر بالا

از 9 اكتبر افزایش یافت قیمت بازار داخلی آمونیوم سولفات به 580 ~ 640 تریلیون یوان (t قیمت، همان زیر) و یا 7% در صد بالا و بخشی از روند رو به بالا در منطقه. این از سپتامبر از آغاز دور مستمر تجمع است. پایان کود در پاییز و زمستان هنوز شروع شده است، آغاز شد تفاوت در صنعت. با توجه به خبرنگار اخبار صنایع شیمیایی چین روز ملی پس از معامله گران در تدارکات متمرکز به پایان تولید کنندگان بیشتر در وضعیت موجودی کم آمده است. ترتیب پایین دست تولید کنندگان تعقیب قصد بسیار قوی را افزایش دهد. جانبازان گفت: بزرگ صادرات اخیر-وابسته، می تواند منجر به افزایش عدم اطمینان، همراه با بهبود تقاضای داخلی هنوز به زور و مانند موجودی خواهد بود سود گرفتن بازرگانان از عوامل منفی می باید با احتیاط از آینده سولفات آمونیوم بالا است. اما علت محدود فعلی محصولات قابل عرضه در بازار بالا به شدت، سقوط در حالی که حجم بدون تقویت، معامله است و دوباره افزایش شدید در مه ظاهر خواهد شد.

وابستگی عدم قطعیت بیشتری افزایش صادرات

بنا به آمار، اوت چینی سولفات به تن 544,400 رز 85.4% افزایش 115.2% صادرات. در حالی که در رژه نظامی، دو زمینه، شرکت ها و تولید محدود, تولید و یکپارچه در سپتامبر عرضه تنگ است که در سپتامبر انگیزه اصلی از این تجمع مداوم باعث.

یک معامله گر جیانگسو در سپتامبر، بسیاری از منابع به انبار بازرگانان و طرح در اكتبر صادرات گفت: صادرات به بیش از 600.000 تن، بیش از 85 درصد از کل تولید داخل انتظار می رود. یک بار برنامه صادرات به عنوان برنامه ریزی شده، شرایط برای عرضه پول داخلی خود باقی می ماند تنگ است که عامل اصلی حمایت از بازار بالا باقی خواهد ماند.

یک بار تغییر دیسک بیرونی یا بندر حمل و نقل، تقاضا و دیگر عوامل نامطلوب را باعث تاثیر زیادی در بازار داخلی با این حال، با توجه به نسبت صادرات بزرگ خروجی داخلی که بیشتر است نگران بالا در صنعت یکی از دلایل اصلی تبدیل خواهد شد. بنابراين توجه به سولفات آمونیوم صادرات این ماه, مراقب باشید از پرخطر.

بازیابی به زور بالا تقاضای داخلی افزایش مقاومت ادامه داد:

این قابل فهم است که بهبود صنعت کود از 1 سپتامبر با مقدار مالیات و افزایش هزینه های تولید کنندگان و فروشندگان در اواخر ماه اوت به منظور اجتناب از هزینه های اضافی در مقابل سولفات آمونیوم قیمت سفارشات فعال پشتیبانی ارسال. کود گیاهی در اوایل ماه سپتامبر به جلو تا نرخ، بنابراین سپتامبر سولفات آمونیوم کارخانه حمل هستند اغلب دستورات اولیه آغاز شد. تحت تاثیر پیچیده مالیات بر ارزش افزوده افزایش بازار دایرۀ حجم معامله, اما اکتبر دریافت سفارش تقاضا کود شرکت در قیمت بالا می رود پس از تنها بسیار است، معامله گران را شوق تک فقیر، سازنده کشتی کمی فشار.

شاندونگ آنهویی و کود شرکت های دیگر گفت: اواخر پاییز کود، زمستان به نفوذ حالا بار بالا بود. در حالی که صنعت کنونی رسیدن به نرخ مورد انتظار عامل بود تا اکتبر بازار تقاضا نسبتا ضعیف حمایت.

خبرنگار دیگری از طرح کاپرولاکتام کسب و کار در ماه اکتبر و ظرفیت های جدید در بازار یاد گرفتم. اگر افزایش عرضه از سولفات آمونيوم آینده ادامه به افزایش را نیز شکل مقاومت برخی احتمال بالا و فرار.

بازرگانان سهام خواهد شد بیشتر در حمل و نقل متمرکز خواهد بود بد

خبرنگاران از لیائونینگ شاندونگ و تجار آموخته مکان دیگر تجار در بندر در افزایش قابل توجهی در موجودی به طور عمده صادرات سفارشات در ماه اکتبر و برخی از شرکت های کود در حال حاضر. با توجه به طرح سهام معامله گران بزرگ خرید بعید است در حال حاضر است. تولید کنندگان بازار معاملات قیمت های بالا و بازرگانان مقاومت طولانی رخ می دهد و سخنان کوتاه بازار داخلی نیز ظاهر می شود در سراسر تمایز.

به عنوان قطعات شاندونگ Shanxi نشانه ضعف در بازار است و در شمال شرقی به فروش می رسد و قیمت استوار است. عمدتا به دلیل آب و هوا، زمستان هنوز هم برخی از زمان دور در جنوب، هیچ برنامه ای خرید عمده، اوایل شروع در شمال شرقی طرح زمستان منجر به تمايز سرد و گرم در بازار منطقه ای بود. اما پورت از وضعیت موجودی فعلی سهام این اگر آنها با موفقیت می تواند صادرات، وجود خواهد داشت هیچ فشاری در بازار داخلی، در حالی که تمرکز صادرات ضعیف یک طرفه محموله از سرزمین اصلی ممکن است ضربه به بازار منجر به اوج بازار که در حال حاضر علت عمده توجه بازار است.

نمایش ها: پتانسیل کاهش فشار بازار

شاندونگ هنگ شما شیمی گروه نام گروه تجزیه و تحلیل کسب و کار: ارائه طرح کاپرولاکتام سولفات آمونیوم محصول گیاهان ككنج که در آن تولید سولفات آمونیوم طرح کاپرولاکتام متمرکز تولید نیز شامل. اخیر طرح کاپرولاکتام تولید دستگاه های جدید عامل میزان کلی کمتر از 60%. شاندونگ Haili Shijiazhuang شیمیایی فیبر Luxi شیمیایی سولفات آمونیوم طرح کاپرولاکتام شیمیایی شاندونگ Fangming حسابداری برای بخش عمده ای از بازار شمالی تولید. Shijiazhuang شاندونگ Fangming Luxi قیمت های شیمیایی در 700 ~ 720 (تن، همان زیر) تولید پول نقد; کمتر کیفیت شاندونگ Haili، کارخانه قیمت 670 ~ 700 یوان. سولفات آمونیوم ككنج درجه 680 ~ 700 کارخانه در اواسط سپتامبر اوج تا 600 ~ 620 یوان در تاریخ 7 درجه طرح کاپرولاکتام آمونیوم سولفات شکل گرفته در ذهن فشار بازار روند فشار به سختی به حداقل رسانده شود.

سرمایه گذاری و یا ارزان قیمت

تحلیلگر Xu Lijuan آمونیوم سولفات: تحت تاثیر سیاست های مالیاتی کود فصل قبل نسبت به گندم امسال به پایان اوت، سپتامبر، جدید معامله چند عمدتا به حمل و نقل. پس از اواسط ماه سپتامبر کود کود در داخل کشور به نزدیک در پاییز کود و سازمانی عامل نرخ به سقوط به طور پیوسته، بیعت خرید سولفات قرعه کشی. اگر چه برخی از معامله گران بالا بردن قیمت، اما کاهش تقاضا به زور، آمونیوم سولفات ضعف بازار کم رنگ شدن. قبل از تعطیلات روز ملی، قصد کاهش عملیات پایین دست، تامین نور. بخش به موجودی و برخی از کک و شرکت قصد پاک کردن پاک، اجازه فعال کشتی. قبل از جو بد پر سولفات آمونیوم بازار، رکود ضعیف افسرده تقاضا ناشی از قیمت های بالا. شاندونگ hualu hengsheng سولفات آمونیوم ككنج قیمت 29 سپتامبر 20، ما ارائه 500 یوان. در سپتامبر 30, گربه سیاه و سفید پایین یوان 30 ككنج ما 550 ارائه شده توسط. برخی از بالا پایان حمل و نقل برای سفارش. کوتاه مدت بازار داخلى سولفات آمونیوم یا توفیق و برخی از امکان قیمت.

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود