Welcome to کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تلفن: 0536-3297123
رده محصول
تماس با ما

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
آدرس: کینگژو، شاندونگ، چین
اطلاعات تماس: تابستان
شماره تماس: 0536-3297123
شماره تلفن: 15376368726
فکس: 0536-3297123
پست الکترونیک: qzhssummer@foxmail.com
وب سایت: www.chinaammoniumsulfate.com

News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رنگ پوشش سولفات آمونیوم ازت 21% 24 %S

اطلاعات پایه
 • شماره مدل:رنگ دانه

 • نوع انتشار:سریع

 • شخصیت های شیمیایی:شیمیایی اسید

 • نوع:کود شیمیایی

 • مشخصات:21 %ازت

 • طبقه بندی:کود نیتروژن

 • عفونت در خاک:اسید فیزیولوژیکی

 • ظاهر:گرانول

 • علامت تجاری:QingZhouHuaShun

 • منبع:شاندونگ چین

 • توضیحات محصول

سولفات آمونیوم ازت 21% طرح کاپرولاکتام درجه

بسته کیسه های 50 کیلوگرم،

ظاهر:کریستال سفید، سفید دانه

منبع مواد تازه از صنعت فاضلاب، نه مضر مواد محتوا

ما که هستیم؟
QingZhouHuaShun کشاورزی علم شرکت، ما ارائه تکنولوژی و راه حل برای مشتریان و کاربران نهایی. ما بیش از 7 سال تجربه و تیم حرفه ای است. محصولات و خدمات ما را در بالا قرار دارد، ما هنوز دنبال می یابید و یا لوکس، تنها ترین جمله محصولات و خدمات ارائه. اما آنچه ما با ارائه نه تنها محصولات.

آنچه به ما ارائه کنید؟

1. کامل راه حل های برای کشاورزان و در حال حاضر ما محصول محدوده پوشش آفت کش ها و دارو های دامپزشکی و کود، andamp مواد اولیه; پایان محصولات کشاورزی ماشین و ابزار ما را رو به رشد و delveoping، در آینده نزدیک ما بیشتر و بیشتر برای مشتریان خود ارائه می کنند هنوز.

2 براساس customerand #39; s نیاز ما سفارشی می توانید فرمول خاص andamp; محصولات ویژه برای بازار هدف و مشتریان، و مطمئن تنها مشتری ما است آن محصولات یا فرمولاسیون، مقایسه محصولات مشابه، مال ما موثرتر و جمله و popluar بیشتر شود.

3 andamp تکنولوژی; راه حل های پشتیبانی ما نه تنها حل محصول، تولید، کیفیت فرمولاسیون مشکل، ما همچنین مشاوره برای نحوه استفاده از چه چیزی استفاده، تصحیح استفاده و غیره.

4 بازار پشتیبانی كشاورز مثل دیگر صنعت برای خود خصوصیات ثبت نام موانع غیر قابل عبور و توقف بسیاری از مشتریان به وجود سرب است. اما در حال حاضر مشتریان ما در این مورد نگران نیاز در ابتدای همکاری ما اسناد به کمک مشتریان تصویب ثبت نام ارائه می کنند (صادقانه ما می تواند فراهم تمام مدارک برای ثبت نام، اما بسیاری از آنها خوب است). اما آنچه ما بسیار بیشتر از آن، پس از همکاری ما بزرگ مقدار نمونه رایگان برای کاربر نهایی می توانید، سپس آنها می توانند محصولات ما برای کمک به کاربر نهایی به محصولات جدید ما، هدیه تبلیغاتی، تبلیغات محصولات، سعی کنید برای مشتری VIP داریم پشتیبانی بیشتر، به عنوان مثال ما تخفیف نقدی. همکاری ما با هم محدود محکم خواهد شد

5.Cusomerand #39; s نام تجاری قابل قبول است, ما می توانیم ارائه طراحی بسته بندی منحصر به فرد برای دیدار با customerand مختلف #39; s مورد نیاز.

6. مستقل لجستیک گروه، تایید حمل و نقل ما کارآمد، سریع، امن، در زمان.

چرا انتخاب ما?
ما هنوز چیزی به طور مستقیم تولید، تولید برون سپاری به کارخانه
اما ما نه تنها ساده پورتر...
شما ممکن است فکر که قیمت خواهد شد بدون استفاده کنم بسیار بیشتر از دیگران???
من جواب همه چیز بدیهی است را

ما donand #39; t سرمایه گذاری به طور مستقیم، گیاهی است که محصول ما بسیار کمتر سرمایه گذاری ثابت تخصیص هزینه، ما تنها پرداخت هزینه پردازش کمی نسبت به traditonal کارخانه، ما هزینه بسیار پایین تر از آنها.
ما تولید نمی کند، اما چرا که نه مثل این شرکت های بزرگ پول نقد بزرگ فشار تمام مواد اولیه ما خودمان، برای بسیاری از سال همکاری و شرایط بهتر دیگر، به عنوان مثال، بهتر پرداخت فروش ما همیشه با کیفیت بهتر و بهتر قیمت مواد اولیه، می توانید.
در این زمان، ما همه چیز را کنترل از مواد اولیه، تولید، بازرسی تا حمل و نقل، مطمئن شوید که محصول صحیح اصلاح کیفیت صحیح مقدار را به مشتریان تحویل داده.
غنی بازار experience.eg,if شما انجام کسب و کار کود، ما شما وقتی است بهترین زمان برای خرید، بگویید ما می دانیم که نقطه بالا, شما مقدار زیادی از پول و شما بیشتر سود، علاوه بر این تکنولوژی می توانید هنگامی که نقطه کم است و حرفه دارد مهم ترین دلیل thatand #39; s چرا ما هستند وجود دارد, به عنوان metioned بالا ، ما می تواند سفارشی و مشاوره حرفه ای.
ما ترکیب شرکت های تجاری سنتی و کارخانه و #39؛ s مزیت به شما خدمت می کنند. شما احساس مختلف.

شریک و بازار.
ما بازار: اروپا (روسیه، اوکراین)، Soth شرق آسیا, میانه شرقی، آفریقای جنوبی امریکا است.
شریک: ما به دنبال شریک زندگی از ما بازار هدف است که ایده ها و اصل های ما می تواند قبول کند.
ما امیدواریم که همکار ما همان است که ما را به تمرکز در agrochemicals مورد، ارائه بهتر محصولات و راه حل برای farmets همه این مبتنی بر همکاری های دراز مدت، ما صمیمانه امیدواریم که می تواند رشد با هم.

اگر شما می خواهید شریک از چین، ما اقدام به آن را به شما ثابت استفاده کنید، ما می تواند بهترین شریک قابل اعتماد و دوست در چین.

تماس با Ms.Summer خوش آمدید

وب سایت:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-15621420172 0536-3299000

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود