Welcome to کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تلفن: 0536-3297123
رده محصول
تماس با ما

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
آدرس: کینگژو، شاندونگ، چین
اطلاعات تماس: تابستان
شماره تماس: 0536-3297123
شماره تلفن: 15376368726
فکس: 0536-3297123
پست الکترونیک: qzhssummer@foxmail.com
وب سایت: www.chinaammoniumsulfate.com

News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Panyu سیاه کارگاه سدیم Polysulfide سولفات آمونیوم گوشت احشاء پردازش سم گاو نر

آمونیوم سولفید سدیم unhairing خیس خوردن پراکسید سفید طعم دهنده به گوشت پخته دکه

Panyu, کارمند سیاه عقیدتی محکوم خبر به خبرنگاران قبل از کارگاه; مقامات انتظامي یافت توقیف و مصادره صدها کیلوگرام مواد غذایی

ساده غذا پخته گوش خوک ظرف ترتینگ، گاو نر، گوساله تاندون چه اعضای بسیاری از مردم خوب اما پشت این غوطه وری خوشمزه، از طریق مواد شیمیایی سمی است، شما را به لذت بردن از جرات انجام? به تازگی، زیرزمینی کارگاه های سیاه و سفید در Panyu کار یک کارمند را به دلالت روزانه نشت جدید روند ظروف سرد HIV را نشان می دهد. او گفت که، با شروع از 2008 تعداد زیادی از این نوع جریان غذاهای سرد HIV به بازار گوشت Panyu. در حالی که این دوره بازديد اعلام نشده به تعداد خرید محلی، تصادفی رهبر به پایان رسید ظرف، سولفید مرگبار را شناسایی کرده است.

شب قبل از شب گذشته در 11 ساعت، نظارت بر کیفیت، وی Jian، شهر گوانگژو صنعت و تجارت مشترک اجرای قانون و بخش امنیت عمومی برای اجرای عمل در این کارگاه سیاه گرفتار بوسیله مایع اشباع شدن در ناشناخته مایع در گوش خوک پا و دیگر صدها کیلوگرم و مواد شیمیایی سمی، اما مردم درگیر یافت شده بود. در حال حاضر مقامات اجرای قانون برای تحقیقات بیشتر به حادثه مشترک.

1، شکست فوم شیمیایی سه مناقصه و شاداب

پسر Hai در گوانگژو برای سال (نه نام واقعی او)، shiqiao، منطقه Panyu واقع در شرق مرکزی و اتصالات، بیش از بیش از 10 متر از Panyu جاده پل کار برای کارگاه های سیاه و سفید برای پردازش گوشت زیرزمینی کار می کرد. گوش رئیس خریدم، پس از جاده از مواد شیمیایی سمی پس از خیساندن، سپس به بازار گوشت غرفه قیمت های بالا به ارسال رفت سرانجام به جداول مردم گوشت خوک است.

"وجدان، شما نمی خواهید این آلوده و سبزیجات دیگر." اگر چه او از کارگاه سیاه کار استعفا داد اما هنوز تصمیم به نشت به رسانه ها گفت: Hai. برای نشان دادن هولناک سمی ساخت مواد غذایی پخته شده روند چینگ های ویژه از کارگاه سیاه گروهی از مواد شیمیایی سمی به ارمغان آورد.

"با آب با استفاده از سولفید سدیم تمام موهای در گوشت کردن." چینگ های، گفت: برخی از پودر سیاه و سفید از سولفید سدیم و حل تنها یک سوم را در سطل آب هم زده ناگهان ساطع بوی choking سرفه. پس از آن، چینگ های سه گوش گاو تیره، خزدار سولفید سدیم محلول پس از مدت زمان چینگ های قرار دادن در کفش گام در تمبر، تبدیل شدن به غوطه ور شده است "(ناس) پایه قوی، نرم کردن مو، خارج شدن."

پس از سه منجر به حذف مو و بوی بسیار تند سولفات آمونيوم محلول در اب فرو بردن قرار داده شده است. "اثر آمونیوم است که فولیکول مو در گوشت سفت، گوشت صاف می شود." چینگ های گفت: عملیات گذشته است که رهبر در خیس خوردن صنعتی درجه پراکسید هیدروژن (معمولا معروف به پراکسید هیدروژن) اثر سفید قوی پراکسید هیدروژن به عنوان یک عامل قوی oxidizing است.

پس از حدود یک ساعت در مجموع مواد شیمیایی سه سه رهبر کثیف تنها به تولد, تبدیل شدن به سفید و صاف و سپس اصطبل با طعم غذای پخته شده است که می تواند به بازار گوشت برای فروش ارسال پخته.

2، را بازديد اعلام نشده به کارگاه های سیاه و سفید در مزرعه گاو در پنهان

از طریق نقطه اقیانوس اوت 29 در 6 ساعت ظهر روزنامه نگاران تحقیقات بر روی سایت در بر داشت این کارگاه سیاه پنهان در مزرعه گاو گاو کود اطراف کارگاه سیاه سرشار، بدبو. کارگاه های سیاه و سفید برای مجموع چهار عملیات علاوه بر اتاق با دو زن خارج از دهان گاو قطع عضو و عملیات دیگر قفل شده است. خبرنگاران به کارگاه های سیاه و سفید کمتر از یک دقیقه بعد آمد، مانیتور 3 مرد برای یک کنفرانس خبری ظاهر، خبرنگاران را به بهانه ای ترک بود.

چینگ های گفت: پس از هالوژن در فروش بیش از 10 پوند از قیمت های بالا می توانید پس از درمان شیمیایی می توان برای شش یا هفت یکی فروخته می شود که صنعت سودآور رهبر در هزینه فقط دو یوان است. "پس آنها را بسیار دقیق هستند، غریبه cross-examination آینده را مشاهده کنید." چینگ های گفت که این کارگاه سیاه در هشت یا نه o ' ساعت هر شب صبح امروز، روز نیو er، بد گویی کردن کردن خوک شروع به پا ساخت بیش از 300 کیلوگرام محصولات سمی است بیش از 1000 یوان درآمد در هر روز. از سال 1387 به بعد، تعداد زیادی از Panyu سیاه و سفید، کارگاه پردازش جریان محصول به بازار گوشت بیشتر.

3، دلی رهبر تست شناسایی گوگرد دی اکسید

پس از آن، این خبرنگار رفت به چینگ زونگ Cun، Panyu، او بازار گوشت، مانند مواد غذایی پخته شده اصطبل تصادفی خریداری چند گاو نر غذا پخته. بازرسی توسط اقیانوس رهبر در پردازش مواد و روش ها و راه او را به عنوان سیاه و سفید نشان می دهد. به منظور تایید مشاهده چینگ های خبرنگار با رهبر رهبران خریداری چینگ های تولید شده به دانشگاه تکنولوژی چین جنوبی گروه آزمایش مواد غذایی و یافت که دو رهبر داشت در همان مقدار باقی مانده های دی اکسید گوگرد. گفت: بازرسان دی اکسید سولفور در معده به صورت سولفید هیدروژن و هیدروژن سولفید نوروتوكسين قوی کشنده است.

4 تحقیق در مورد مواد 27 بوسیله مایع اشباع شدن در محلول شیمی

دیشب ساعت 10، چینگ های پس از گزارش به ادارات دولتی مربوطه بیان خبرنگار همراه گوانگژو دفتر کیفیت و نظارت فنی اداره تجارت و صنعت، خیابان و پلیس به کارگاه های سیاه و سفید اما دروازه در حال حاضر قفل شده است چند اقدامات و فعالیت های دیده نشده از طریق درب وجود آمد.

آخرین شب 11:10، قانون مشترک نيروهاي انتظامي مورد تایید است، پس از درب وارد صحنه، ترک خانه اما آمار بوی باز مجبور. انباشته شده در خانه بیش از بیش از 20 بشکه پلاستیکی آبی برای مواد شیمیایی که بشکه بزرگ 20 است تعداد گاو و خوک گوش مسواک تاندون ها و سایر مواد در خیس خوردن محلول شیمیایی در شفاف, برخی از مواد تشکیل دهنده تاریک و بد بو شده و جذب بسیاری از مگس ها. همچنین تعدادی از کاربردهای در صحنه شناخته شده % 27.5 درجه فنی پراکسید هیدروژن پودر و آمونیوم سولفات گذاشت.

بیش از 10 دقیقه بعد، مأموران اجرای قانون اتاق عمل يك به عنوان اتاق خوابگاهش توقیف بیش از 7 بشکه مواد و همچنین 50 kg و 100 کیلوگرم سولفات آمونیوم سولفید سدیم پودر خیساندن در بر داشت. تشنج از سولفید سدیم و سولفات آمونیوم در پوشش این اره خبرنگار به وضوح با هشدار "غذا ممنوع" مشخص شدند.

"آنها عامل بدون مجوز می شود مشخص به عنوان سیاه dens زیرزمینی اما ترکیبات سمی است، بررسی های بیشتر را نیز نیاز دارد." گفت شهری دفتر کیفیت و فنی نظارت، اجرای یک قانون رسمی، چون به افراد مربوطه گم شده به بیشتر مورد بسیار مشکل تر است. در حدود 2 ساعت، روز گذشته مأموران اجرای کشف مواد تشکیل دهنده با آب وزن حدود دو تن مواد قانون وزن خالص به صدها کیلوگرم جز نمونه برای تست، اما مواد تشکیل دهنده دیگر تمرکز بر دفع ضرر.

بازديد بازار

صاحبان غرفه های فردی پذیرفته به ارزان مواد غذایی پخته شده

اکسپرس اخبار جدید روز گذشته خبرنگار بازدید است، Tianhe منطقه, تانگ شیا و پلوتونیم دونگ و روستای سنگ نام تجاری و روستا عضو و جاده ورزشی بازار گوشت چند بزرگ در بر داشت، هر بازار گوشت خانه است به دو گوش خوک گاو خانه فروخته شده و سم دهان سند مواد غذایی پخته شده با وجود غرفه اکثر هستند گفت: این مواد غذائی از اعلامیه رسمی گوشت هستند ، اما همچنین فردی غرفه است خریداری یو خصوصی انسان خیابان چون بستری است خصوصی گوشت خیابان قیمت کم خواهد شد برخی.

"این (مواد) زمانی که محصولات خوبی, انجام می شود که تولید کنندگان، مورد نمی دانیم." تانگ گوشت بازار عمده فروشی زیر صاحبان غرفه مواد غذایی پخته شده گفت: او بیش از 20 روز بیشتر در خود گوش گاو و خوک ها بسیار خوب به فروش می رسد، سه یا چهار ساعت بعد از ظهر قبل از آنها می کنند خورشتی، به ثمر رساند.

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود