Welcome to کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تلفن: 0536-3297123
رده محصول
تماس با ما

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
آدرس: کینگژو، شاندونگ، چین
اطلاعات تماس: تابستان
شماره تماس: 0536-3297123
شماره تلفن: 15376368726
فکس: 0536-3297123
پست الکترونیک: qzhssummer@foxmail.com
وب سایت: www.chinaammoniumsulfate.com

News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Wengfu: شیمی معدنی "کودک"

"هنگامی که آن را به استفاده از phosphogypsum می آید، بارز ترین phosphogypsum برای تولید مصالح ساختمانی استفاده است، اما به سادگی سطح پایین توسعه بود. Phosphogypsum حاوی منابع با ارزش بسیاری از جمله گوگرد، اگر به خوبی مورد استفاده قرار می تواند نه تنها تسکین فشار تامین منابع کمیاب، اما همچنین برای سازمانها به ایجاد رشد سود جدید نقطه. "چه wengfu Haoming او رئیس گروه داد دور این گروه رویکرد کلی به توسعه و استفاده از phosphogypsum.


به عنوان یکی از شرکت های پیشرو صنعت شیمیایی فسفر چین wengfu گروه زیادی از کار در استفاده جامع phosphogypsum بود. "اکتشاف بی امان ما یافت که تنها از طریق روش های شیمیایی از طریق نوآوری تکنولوژیک توسعه و استفاده از phosphogypsum در زباله های جامد را می توان به حداکثر رساندن عملکرد هر ماده، واقعا می تواند دستیابی به یک منبع بازیافت، چیزی کودک ظاهر بی ارزش کشف ارزش inestimable." Haoming او گفت:. در این دوره تحت هدایت wengfu گروه شروع به عمل جسورانه و پیشرفت زیادی ساخته شد.


مهمترین استفاده تولید سولفات از phosphogypsum و تاثیر اقتصادی آن 10 برابر سطح رشد ارائه شده است.


این خبرنگار یاد گرفته است تکنولوژی wengfu گروه مستقل تحقیق و توسعه فن آوری های جدید، فرایند اصلی واکنش metathesis با گچ به تولید آمونیوم سولفات و کربنات کلسیم و کربنات آمونیوم است. Wengfu ساخته شده در حال حاضر توليد سالانه 250000 تن گیاه سولفات آمونیوم با مصرف سالانه 520,000 تن phosphogypsum و 85,100 تن دی اکسید کربن کاهش استفاده از این تکنولوژی.


"این در حال حاضر بهترین راه برای استفاده از phosphogypsum است. اگر بسیار phosphogypsum گچ تولید آجر، خروجی 50 میلیون یوان است، و اگر آنها به استفاده از فن آوری به شکستن تولید سولفات آمونیوم و اکسید کلسیم خروجی برسد بیش از 400 میلیون یوان. نه همان ایده، تکنولوژی های مختلف phosphogypsum در ارزش تقریبا 10 برابر افزایش یافت. این قدرت فن آوری است. ما توسعه phosphogypsum، باید مزایای به مدت. "گفت: به او Haoming. به گفته وی، در حال حاضر ذرات سولفات آمونيوم در قیمت بین المللی شده است قادر به فروش 300 دلار/تن.


روش دیگر این است که استفاده از phosphogypsum تولید اسید سولفوریک و آهک است. آن است که این فن آوری کم آبی phosphogypsum با تعلیق رقیق آب و گچ بدون آب قابل درک است، وارد راکتور calciner تعلیق منحصر به فرد با تجزیه، مخلوط گاز دی اکسید گوگرد به سیستم اسید سولفوریک به دست آمده از طریق تصفیه، تحول، اسید سولفوریک را جذب کنید. در حال حاضر، با توجه به این دوره فنی wengfu ساخته شده است که ظرفیت تولید سالانه 5000 تن از تجزیه phosphogypsum و دستگاه های حرارت خلبان از طریق بهینه سازی پارامترهای اساسی صورت ارائه برای صنعتی شدن.


"Phosphogypsum حاوی مقادیر زیادی گوگرد، یک طرف خورنده قوی به دلیل مشکل اسید، ارمغان بزرگ برای ذخیره سازی در حالی که از سوی دیگر، گوگرد و تولید کود فسفات و کمبود منابع ضروری هر سال برای تولید آمونیوم به میلیون ها تن گوگرد است. به خصوص در سال های اخیر، قیمت های بالا را برای گوگرد، بار سنگین در شرکت ها و دولت. بنابراین، اگر تجزیه اسید phosphogypsum، واقعا چیز مفید است. "گفت: به او Haoming. خبرنگار یاد گرفته که در سال 2010، wengfu 430 میلیون یوان سرمایه گذاری در یک مجموعه جدید از تجهیزات استخراج سولفات از phosphogypsum، 1.5 میلیون تن گچ فسفر تولید 600.000 تن اسید سولفوریک مصرف.


گروه Wengfu با استفاده از تجزیه شیمیایی phosphogypsum اکتشاف سوم phosphogypsum تولید کاربید کلسیم و اسید سولفوریک استفاده می شود. تکنولوژی است با اضافه کردن هستند عامل کاهنده تجزیه واکنش در یک کوره قوسی انتشار دی اکسید گوگرد اکسید کلسیم و اکسید کلسیم و مواد کربن به دست آمده پس از واکنش کلسیم کاربید کلسیم کاربید. کاربید کلسیم مهم مواد اوليه، تقاضای داخلی سالانه حدود 10 میلیون تن فعلی قیمت 5000 یوان/تن تا استفاده phosphogypsum برای تولید سولفوریک اسید و کاربید کلسیم مزایای اقتصادی قابل توجهی است.


علاوه بر این، استفاده از تولید پتاسیم سولفات از phosphogypsum wengfu راه جدید تفکر کاوش است. به گفته او Haoming معرفی قبل از پادشاهی متحده و ژاپن و هندوستان، شوروی سابق بود فسفر تولید گچ سولفات پتاسیم و کلرید پتاسیم تبدیل روش مورد مطالعه قرار گرفته است، به بررسی اصول و پارامترهای فرایند. استفاده از این روش استفاده از phosphogypsum تا 65% توان ~ 70% سولفات پتاسیم تولید کود مرغوب و محصول جانبی آمونیوم کلرید، کربنات کلسیم می تواند همچنین به صورت کود و سیمان مواد اولیه. در همین حال، تولید مصرف کم انرژی، سرمایه گذاری کم و تقریبا هیچ "سه زباله"، بدون در نظر گرفتن اقتصادی و زیست محیطی نظر قابل ارتقاء است.


Wengfu مقامات گروه خبرنگاران فعلی wengfu گچ فسفر استفاده 63%، مراتب بیش از سطح مورد نیاز دولت گفت که. Wengfu خود خواسته است امیدواریم که در دوره "دوازده و پنج" استفاده phosphogypsum 100 درصد می رسید.


با این حال، او Haoming به خبرنگاران گفت: و با وجود بسیاری از منابع نیروی انسانی و مواد تحقیق و اکتشاف اقتصادی بازمی گرداند نیز ساخته شده است، اما تنها در قدرت خود را بیش از حد ضعیف است. به نظر او باید استفاده جامع phosphogypsum پیوست اهمیت زیادی به ادارات دولتی مربوطه، متشکل از علم و فن آوری مشترک تحقیقاتی مناسب انجام شده توسط پانل و تنظیم صنعت گسترده تلاش برای حل این مشکل.


"توسعه اقتصاد دایره ای، محیط زیست سالم، و ساخت شیمی سبز است کسب و کار، مسئولیت یک کارآفرین. این چیزهای خوب بی نهایت است و ما با آن استقامت و بهترین. "گفت: به او Haoming.

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود